Duben 2011

Happy Easter vám všem :)

21. dubna 2011 v 10:19 | Marelia |  Osobní
Áááááách jóóóóóóó :) Minule jsem psala, jak se sem vrátím a bude psát a psát a psát, ale zase na to nedošlo. Důvod? Prožila jsem si neskutečné bolesti se zuby. Kdo nezažil nepochopí. Přes dva měsíce bolesti přes den i noc...Já věčně nevyspalá, otrávená, nevrlá, utrápená, nadopovaná práškama, které nakonec vůbec nepomáhaly...Fakt hrůza. Nakonec jsem skončila bez dvou moudráků, ale paní zubařka je nejprve chtěla zachránit tak mi je vyvrtala a pak zjistila, že už to nepůjde tak mě tak nechala odejít domů s neskutečnou bolestí. Nic zajímavého...nikomu nepřeji.

A teď na mnohem optimističtější notu. Je tu jaro! Všechno tak krásně voní a ptáčci zpívají. Je to krásné a člověka to nabíjí energii a pozitivitou. Jak to jde buďte venku. I kdyby jste měli jen tak sedět na lavičce-udělejte to. Osvobodí to vašeho ducha. Fakt. My budeme o víkendu letos poprvé grilovat u našich na zahradě. Těším se. Né na to, že budu muset omýt celý zahradní nábytek a všechno připravit ani né na to jídlo, ale na to, že po té studené zimě budeme pěkně v teplíčku venku celá rodinka a bude nám fajn.

V pondělí se my holky necháme trošku "pošťuchat" od opačného pohlaví a zajistíme si tak, že neuschneme. Můj drahý choť už mi včera oznamil, že dostanu až si nesednu. Nechápu za co? :D A co vy? Jak trávíte prázdniny? Barvíte vajíčka? Ja včera vyfoukla šest vajíček obarvila je na červeno a ještě na ně přidala nějaký třpyt (všechno bylo v jednom balení-všude se to dá koupit) a dopadlo to celkem obstojně, ale zjistila jsem, že nemáme žádnou stužku, aby to bylo za co pověsit. No co to se ještě napraví :) Dodržujete nějaké tradice? Povídejte přehánějte... :)

Hlavně si užívejte sluníčka a jara a všem VESELÉ VELIKONOCE! (já jdu ještě umýt jedno okno co mi zbývá)