Červenec 2010

Všechno co mám za větrák aneb chodím čuchat léto do lednice

16. července 2010 v 15:29 | Marelia |  Osobní
mnam
(Obrázek vpravo je nekvalitní, ale strašně se mi líbil) Je mi opravdu strašně strašný vedro. Ne, bolí mě hlava a žaludek a teprve potom je mi vedro. Ono je sice fajn bydlet ve svym, pěkně v bytečku ovšem do chvíle než začnou tyhle mega vedra a vaše hnízdečko je na sluneční straně!! Nenávidim to. To hnusný vedro nejde ani vyvětrat. Zlatej chládeček u našich v mokrym baráčku. Ach jo, přemýšlím jak bych se tam teleportovala, protože jízda v autobuse v těch vedrech je prakticky nemožná, když člověk nechce zhynout strašlivou smrtí čucháním všemožných zpocenin. Ble. Dám cokoliv za větrák. I za úplně maličký...Ale chci ho hned!!
Jak si má člověk užívat léta v takových parnech? Jo jde to, ale někde u vody nebo bazánu. Ne v betonové džungli kdesi na sídlišti. V pondělí jsme byli s mužem u bratrovo přítelkyně na chalupě. Pěkně v kopcích, v přírodě a hlavně u bazénu a víte co? Byla to nádhera. Když na vás lezlo vedro, šup smočili jste se v bazénu a pohodička. Pominu mužovo kňučení, že si spálil záda a vzpomínám na to jako na fajn zážitek. Ale tady doma? Už dva dny nevylejzám. Mám slabé srdce a tohle by mě asi vážně zabilo. Tak si užívám léta tak, že chodím do ledničky čuchat k melounu...vždycky mi to připomene krásný časy v Itálii nebo kdekoliv jinde u moře, kde jsem byla. Toť moje léto....

Takový tři chudáčci s Ashley Greene

15. července 2010 v 20:10 | Marelia |  Avatars
Je to smutné, ale je to tak :) Jsou jen tři, je na nich Ashley Greene, neviznávám Twilight ságu, ale herečka je to sympatická. Tak je tu.
avatar
avatar
aa

Princ z Persie: Písky času

7. července 2010 v 20:16 | Marelia |  Moje tipy
princ
V nově otevřeném mega obchodním centru konečně otevřeli na jaře Cinema Palace, s mužem jsme dlouho přemýšleli na co by jsme mohli zajít. Nic moc nás nezaujalo až asi před třemi týdny jsme zašli na Prince z Persie. Můj drahý se přenesl přes to, že je to s titulky a vyrazili jsme. Vzali jsme s sebou i kamarádku a jejího přítele. S ním jsem zavzpomínala na starý dobrý časy, kde jsme Prince hráli ještě na počítači. "Jo to byla ta skákačka" :) Tak jsme byly zvědaví na film. A co? Byl dost dobrý. Ani chvíli se nenudíte, protože se tam pořád něco děje. Nutí vás to žrát děj od začátku až do konce. Hudba to dobře doplňuje. Film je z dílny mistrů, co točily třeba takové Piráty z Karibiku, tak snad to o něčem svědčí. Každopádně doporučuju :)

Sherlock Holmes

7. července 2010 v 20:03 | Marelia |  Moje tipy
holmes
Když jsem slyšela, že rezišér filmu Guy Richie udělal z mého oblíbeného Sherlocka Holmese, tak jak ho znám, akčního hrdinu byla jsem zklamaná. Jak si to vůbec mohl dovolit?! Kde je ten pán v dlouhém kostkatém kabátě s dýmkou, co měl na všechno odpověď, tenhleten a mlátit se? Panebože proč? Když jsem viděla herecké obsazení...no trošku mě to nalakalo. A hudba od Hanse Zimmera? Ach bóže zlákalo mě to :) Ale i tak..nešla jsem do kina. A nechala to až na dvd a světe div se líbilo se mi to. Ani mi nevadil nabušený zabiják Sherlock Holmes alias Robert Downey jr. a Jude Law? Byl teď ve Varech, že? Byl dobrý, dost dobrý :) Prostě se mi film líbil, efekty, starý Londýn, výkony herců, děj a hudba. Rozhodně bych jej všem doporučila ;)

Layout pro mou věrnou zákaznici :)

7. července 2010 v 11:29 | Marelia |  Layouts
avatar
Přišla takhle jednou Lemonie a naporoučela si spoustu věcí.....NÉÉÉ dělám si srandu :) Jsem ráda, že přišla opět za mnou s prosbou o layout. Tentokrát je hodně optimistický, letňo-kočičovsky-deníčkový, jak jsem si to pojmenovala :) Zatím se jí prý líbí tak doufám, že se bude zamlouvat i jejím návštěvníkům a naladí je pozitivní atmosférou. Snad jsem na nic nezapoměla :)

Nový layout

5. července 2010 v 21:09 | Marelia |  Kolem blogu
avatar
Zjistila jsem, že minulý layout tu byl už od března. No je to celkem dlouho..ale líbil se mi. Byl prima jarní. Ale informace vpravo nebyly už aktuální a já si řekla, že už by to chtělo nějakou změnu. Nu, opět je to do fialova, (když já jí mám tak ráda :) ) ale myslím, že se celkem vyvedl. Nic přehnaneného, spíš jednoduššího, ale hlavně přehledného, což je fajn. Doufám, že se vám-návštěvníkům bude zamlouvat a budete sem rádi chodit :)

Rekonstrukce blogu

5. července 2010 v 15:37 | Marelia |  Kolem blogu
Momentálně se na blogu děje nějaká ta rekonstrukce, něco už jsem udělala, ale ještě to není hotové, na to se vrhnu v nejbližším čase, tak mějte prosím trochu strpení, díky :)