Květen 2010

Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová - Ostrava

28. května 2010 v 10:40 | Marelia |  K poslechu
Když jsem to viděla...prostě jsem se bavila :) Ova je moje srdeční město, i když je tam tolika smogu a nevím čeho všeho, prostě si poslechněte tuhle písnčku :) Rudu z Ostravy určitě znáte a Martinu taky určitě z X-factoru. Jejich písnička je vlastně remake nebo parodie, nevím jak jinak to nazvat, písničky In New York (Empire state of mind) od Alicie Keys Jay-Zeho.
Tady je pro srovnání originál Alicia Keys a Jay-Z Empire state of mind (New York)

Layout simplicity

28. května 2010 v 10:20 | Marelia |  Layouts
avatar
No nevím. Je to divné. Divně růžové, ružově divné. Netuším co mě to napadlo dělat něco tak přeslazeného. Přitom vůbec nemám růžovou náladu. Netuším, třeba se někomu zalíbí. Byla sem odporně líná tak jsem nedodělala ty odkazy, aby byly aktivní, ale to všechno jde, jen to musím donastavit :) Mám rozdlaných několik dalších layoutů a nemůžu je prostěě dodělat. Jsem nějaká zaseknutá. Ale což...aspoň tohle :)
NÁHLED

Co svatba?

17. května 2010 v 19:49 | Marelia |  Osobní
animace
Co říct. Proč píšu? Nevím :) Je toho strašná spousta co bych řekla. Prstýnky ještě nejsou hotový, ale snad budou :) Oznámení se tiskne, tak snad taky bude :) Šaty už mám taky, mužík má taky oblek, hospoda je zamluvená, sál na zámku je zamluvený a vybraný, ještě zbývá kytice a dort. Nebaví mě to, to je horší....Moje "drahá" babka se může zbláznit z toho, že jsme nepozvali tetu a strejdu a dělá z toho aféry...ach bože, jak ta mě rozčiluje. Jenom si představím, jakou ostudu bude dělat na tý hostině a je mi zle a nejradči bych někam utekla, zalezla aspoň na tisíc let. A ještě ke všemu mi dneska vypadl nejspíš někde v krámě kamínek ze zásnubního prstýnku...znamení? :(

Wallpapers s Anne Hathaway

15. května 2010 v 13:40 | Marelia |  Wallpapers
wallpapers
Mám tu jeden wallpapers s Anne Hathaway, je nic moc extra, takový jednodušší, ale na ploše vypadá celkem dobře :) Je volně k užití, jen ho nevydávejte za svůj prosím :)