Březen 2010

Prostě tak...

19. března 2010 v 10:49 | Marelia |  Osobní
i feel freedom
Venku je jarně. Zataženo, ale jarně. Jsem spokojená. Nejhorší jsou ty přípravy na svatbu. A co je na nich nejhorší? To, že je skoro vůbec nechystáme :) Ani jednomu se nám do toho nechce. Ale pokročili jsme. Máme už domluvené místo a datum. 15.května na zámku ve Velkém Březně. Teď si jenom vybrat jestli to bude na zahradě, v noci při svíčkách nebo uvnitř v některém ze sálů. Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Šaty ještě nemám, tedy jak bych je mohla mít, když si je budu jen půjčovat. A z toho mi taky nestačily stát vlasy na hlavě, protože jsem netušila, že samotné půjčení je pomalu dražší než koupení nových šatů (obyčejnějších). Je to šílenost. O ceně prstýnků ani nemluvě. Jelikož já žluté zlato nenosím tak budeme mít bílé, i když já navrhovala, že to může být jen stříbro nebo chirurgická ocel, můj drahý namítl, že když už, tak to bude zlato. Tak se uvidí. No ještě, že máme známou zlatnici tak to snad projde nějak levněji :) Nevím, co víc se musí zařídit. Je to šílený, že nemám ani představu. co všechno na svatbu patří. A ještě k tomu se na obřad chce nacpat půlka mojí drahé rodiny, kterou absolutně nesnáším. Moje dementní sestřenka a bratránek. Ach bože. Jak jim nenápadně naznačit, že nejsou zváni? Původně jsme měli jít jen na úřad my s P. a svědkové, teď z toho můj otec a babka dělaj rodinou trapnost :-/ Nemyslete si, že jsem proti rodině zaujatá, to jen proti otcově straně, protože pokaždé, když se něco slavilo tak se oni přeřvávali, mluvili, jen oni, vyprávěli ty samé historky už po x-té a my ostatní jsme byly naprosto znudění a znechuení jejich chováním. Nenáviděla jsem to a když si představím, že má být i moje svatba, chce se mi zvracet...Ach jo. No nic, už si nebudu stěžovat...snad to nějak dopadne a bude na co vzpomínat...Jinak pod perexem je fotka mého zásnubního prstýnku(je maličkej a jemňounkej, ale mě se líbí)

WATW 25 for Haiti

16. března 2010 v 12:09 | Marelia |  K poslechu
O Haiti víte, o velkém mega koncertu, na kterém vystoupily skoro všechny hvězdy hudebního a filmového světa poslední doby taky a určitě víte, že při této příležitosti vznikla coververze písně We are the world od Michaela Jacksona a Lionela Richieho. Já jí tady ješte nemám a tak jí sem vkládám, protože se mi celkem líbí. Z interpretů jsem moc nepoznala, jen Miley Cyrus, Celine Dion, Pink, Nicole Scherzinger, Nellyho, Fergie, Black Eyed Peas, Janet Jackson, Enriqua Iglesiase, Barbaru Streisand a posmrtně samozřejmě Michaela Jacksona nikoho víc, co vy? :)

EDIT: video prozatím nejde, nevím co zas blog.cz blbne, ale snad to brzy zase spraví a půjde to :)

Jarní layout

13. března 2010 v 14:49 | Marelia |  Kolem blogu
Tak jo, uznávám, že ten vypůjčený layout od K tady nevydržel moc dlouho, i přesto, že byl krásný jsem si sedla včera k photoshopu a začla jsem jen tak z nudy tvořit a to co z toho nakonec vylezlo se mi začalo zamlouvat víc a víc a tak jsem si řekla, že to bude můj letošní jarní layout. Venku to sice ještě na jaro nevypadá tak alespoň tady na blogu ať mám "vyjarněno" :) Opět jsem trošku zamotala s menu, ale vyznáte se, myslím, že je to přehledné. Nic víc bych k tomu asi nepovídala, snad jen-vy kdo máte menší rozlišení monitoru než 1440x900 holt špatně uvidíte postraní panel...bohužel nic není dokonalé :)

Stuck on you - Lionel Richie

8. března 2010 v 13:07 | Marelia |  K poslechu
Zase jsem si říkala, že předvedu něco z mého playlistu a je to tu :) Lionel Richie má podle mě krásně zabarvený hlas a úžasně procítěné písničky. Fakt když si člověk chce navodit trošku romantickou atmosféru, tak stačí si pustit pár písniček od tohoto zpěváka a je hotovo :) Písnička Stuck on you přezpívala už hodně zpěváků, ale mě se prostě nejvíc líbí ve verzi od Lionela...tak poslechněte a uvidíte, písničku určitě znáte :)

X-meni

6. března 2010 v 9:49 | Marelia |  Moje tipy
Na první díl x-menů mě můj nejlepší kamarád kdysi tahal a přemlouval strašně dlouho,nepodařilo se mu to. Kdo by řekl, že už je to skoro deset let. Každé tři roky přicházeli do kin další a další díly (dnes už čtyři) a já si prostě říkala, že tohle nejsou filmy pro mě a že prostě do kina nepůjdu. Dneska vím, že jsem měla poslechnout a jít. Nejen, že se mi filmy líbily, ale určitě si je ráda pustím znovu.
A proč se mi líbily? Protože už jako malá jsem si s bráchou hrála na nějaké hrdiny, kteří mají nějakou úžasnou schopnost. A s x-meny jsem si to tak trochu připoměla. Líbí se mi třeba schopnost Storm, která ovládá bouře, déšť a hromy. A nebo schopnost Mystique, která se může měnit v kohokoliv chce.
Jestli vás někdy chytne chuť se podívat na něco jiného než na komedii nebo snad nějakou tu romantiku určitě bych x-meny doporučila. I když je fakt, že poslední díl mě už tolik nenadchnul, protože už tam byla jiná sestava mutrantů, když ve trojce skoro všichni poumírali, ale taky se to dá :) A ještě jeden důvod bych měla, proč doporučit, protože když už vás dámy nebude bavit děj určitě vás uspokojí alespoň pohled na mužné tělo Hugha Jackmana :)

Avatary Grey´s Anatomy

3. března 2010 v 12:10 | Marelia |  Avatars
Amber vytvořila icon bases seriálu Chirurgové, já si je u ní stáhla, vybrala jsem si jich pár a trošku je upravila, třebas se šiknou :) Je jich zatím jen šest, ale je možný, že ještě nějaké přibudou však mě znáte :)

Staronové novinky

2. března 2010 v 13:24 | Marelia |  Osobní

Ahoj :) Konečně jsem zpět. Internet je sice už v novém bytečku zavedený nějaký čas, ale já se pořád neměla k tomu se vám dříve ohlásit. Hlavně jsem chtěla schodit vánoční kabát blogu (už bylo v březnu na čase, že?) a najarňovat si to tu. Mě se to nijak nevedlo, tak to za mě museli holt odvést jiní (viz. předchozí článek) :)
A jak se vám vůbec daří? Taky tak toužebně čekáte na jaro jako já? Zrovna venku vykukuje trochu sluníčko a já si už říkám jaká je to paráda, ale do reality mě zase vrátil fakt, že prý má ještě nasněžit, což mi okamžitě kazí náladu, fuj! Jestli vůbec nějaké to jaro bude, aby to zas nepřešlo rovnou do léta jako loňské léto, které přešlo rovnou do zimy. Ach to globální oteplování...
Teď když už jsem si postěžovala na počasí vám můžu povídat, co nového u mě (snad to někoho bude zajímat :D )
Asi první, co je k vyprávění je stěhování z rodného hnízda. Těšila jsem se. Ale k mojí hrůze jsem zjistila, že jsem nejspíš maminčina prdelka, protože se mi hrozně stýská po našich každodenních rozhovorech a koukání společně na televizi a tak vůbec. Zvlášť, když jsme se zblížily ještě mnohem víc po tom, co se mamka konečne dostala domů z nemocnice. (A pro moje časté navštěvníky-mamka už je v pohodě, čeka jí už poslední zákrok a od června může jít i do práce, kde jí povýšili...marodit se asi vyplatí :D ) Ze začátku jsem to nesla hodně špatně, že si doma můžu popovídat jen s P. a nebo v nejkrajnějším případě se psem. Ale teď už si pomalu zvykám a mamku mám na icq :) I když je fakt, že když vždycky přijdeme o víkendu domů a vejdu do svých pokojů, přepadá mě taková nostalgie, že začínám hladit i nábytek a napadá mě, že jedna etapa života je najednou pryč jako mávnutím proutku. Je to zvláštní, jak ten čas letí....
Další novinka je, že brzy ze mě bude mladá paní, žádost o ruku proběhla celkem vesele, můj drahý mi přinesl kytku a psovi z tlamy vypadnula krabička s prstýnkem a prej jestli si je vezmu :D Kdo by jim odolal? :D Takže plánujeme svatbu, nic velkého, jenom rodinného. A asi v květnu. Jsem z toho taková trochu vyplašená z těch příprav, ale řekli jsme si, že to nebudeme nijak hrotit a tak to snad proběhne v klídku.
Myslím, že už víc novinek ze mě nevypadne tak zatím budu končit :)

Nový layout

2. března 2010 v 12:29 | Marelia |  Kolem blogu
Tak jak vidíte nový layout je tu. I když jsem ho nedělala já, protože mi to teď opravdu nejde a nemám na to ani čas. Sice mám v pc jeden rozdělaný, ale zastavila jsem se na mrtvém bodě a prostě nejde mi dodělat :) Až bude hotový asi ho sem dám, ale zatím je tu layout od K, která je součístí layfor teamu, kde jsou samé šikovné grafičky :) Děkuji K za krásný, vypujčený lay a slibuji,že se o něj budu dobře starat :) Ještě zapracuji na nějakých úpravách a bude to fajn si myslím :)

Friends

2. března 2010 v 11:36 | Marelia

- moc zajímavá osoba tahleta Lemonie :) jedna z mých prvních spřátelených, je to fanynka krasobruslení, knížek a dobré muziky, určitě se u ní nebudete nudit

- tahle blogová slečna mě neustále udivuje kolik dokáže sehnat informací o celebritách, které jí zajímají, jestli fandíte některému ze seriálu současnosti, určitě k ní zajděte

- u Romi se dozvíte spoustu zajímavostí z internetu, kde, kdo, co a s kým :) a když budete mít hlad, můžete vyzkoušet jeden z jejích úžasných receptů

- milujete filmy? Rézi taky a ví o nich víc než my ostatní, koukněte ;)

- Polly je pro mě pořád strašně záhadná osoba, protože přidává články jako na běžícím pásu a já je nestíhám číst :D Ale co vím určitě je, že je strašně chytrá a píše moc poutavě ;)

-Sil mě začala zajímat, protože jsem si říkala, že přeci tak mladá holka nemůže být pořád zahalena do pošmourna, ale stal se zázrak a i v její hlavě teď občas zasvítí slunce :)

- Amber je prostě paní grafička, layouty jí moc neberou, ale všechno ostatní jí jde dokonale, jestli scháníte nějaký supr wallpaper zajděte k ní ;) :)

- tohle jsou bohyně layoutů :) ráda k nim zajdu pro inspiraci a nebo jen tak zjistit, co zas nového vymysleli a stvořily pro blogovou grafiku, jsou to fajn holky, ale jak něco zkopírujete budou zlý, bacha na ně :)

- teniska tenisková :) na to jak je mlaďounká má dobrý názory a čisto v hlavě, líbí se mi jak se snaží na svém blogu vymyslet něco originálního, co jinde ještě není ;)