Leden 2010

Malinká várka avatarů

17. ledna 2010 v 21:09 | Marelia |  Avatars
Zase se malounko nudím, v televizi nic kloudného není tak jsem se vrhla na tvoření avošů :) Na noťas jsem nainstalovala PSko teprve dneska takže tam nemám všechny svoje brushe, textury, akce a to všechno jako na počítači tak to není úplně vončo, ale jsem celkem spokojená..zatím je jich deset, ale myslím, že ještě přibudou, protože v noci nějak nemůžu spát tak asi budu tvořit :) Tak se třeba budou hodit i někomu z vás..samozřejmě se zdrojem vážení! :)

Nedělní relax

17. ledna 2010 v 15:59 | Marelia |  Osobní
Ahoj! :)
Poslušně se hlásím po nějakém čase :) Byteček je z větší části hotov, teď už jen doladit poslední detaily a bude to snad fajn :) Internet tam ještě zapojený není, ale to všechno bude :) Zatím můžu chodit s notebookem na net domů k našim ovšem dokud nevymění zámky..to by bylo horší :D
Jak se mi jinak daří? Momentálně řeším takový duševní zmatek. Bojím se nových dnů a nových zkušeností, ale zároveň se na ně i těším. Chtěla bych, aby si moje duše konečně taky trošičku odpočinula a mohla bych říct, že jsem naprosto šťastná, ale prozatím takový okamžik nepřichází. Pořád se něco děje, starosti přibývají, ale taky ubývají.
Mamka půjde zase brzy do nemocnice na kontrolu, jen na dva-tři dny, ale tak strach je vždycky. Už aby byla naprosto zdravá a mohla si užívat života jako dřív. Nedokážu si představit situaci, kdy bych o ní mšla přijít. Fuj fuj fuj to mám zase myšlenky. Tak strašně chci, aby se naší rodině zase dařilo. Musím si to hodně přát a ono se mi to možná splní :)
Venku zase sněží. Neříkám, že se mi to nelíbí..já mám celkem ráda sníh, samozřejmě ten za oknem, když mám vylézt ven do té zimy tak to se mě vůbec nelíbí. Jenom tak uvažuju jaké to asi je někde na vesnici v horách, kde zapadnete sněhem, elektřina vám nejde a zásob není zrovna mnoho. Musí to být hrozné. Jako by to v létě nestačilo se záplavami v zimě zas přichází sněhová kalamita. Planeta se otepluje a nikdo mi to nevymluví. Teď to zemětřesení na Haiti...nene podle mě něco na tom roce 2012 je. Kdo ví, jak dlouho tu ještě budeme tak pojďme žít každý den jako by byl poslední :)

Jinak obrázek je samozřejmě z DA, ale upravovala jsem ho já, takže žádný čóres :)

Z české hudby...

12. ledna 2010 v 20:59 | Marelia |  K poslechu
Já na českou hudbu moc nejsem..třeba osobně nemám ráda Hanku Zagorovou...to je prostě alergie až za hrob, ale to nic, chci si sem dát dvě písničky, které prostě miluju. Jsou už sice postaršího data, ale Jdi za štěstím, napsanou Karlem Svobodou a zpívanou Karlem Gottem, to prostě je krása všech krás..nádherná hudba a krásný text, který mě vede a ovlivňuje můj život...nedá se odolat podle mě :)
Tady ještě jednou z Kájových 70-tých narozenin, kde zpívají samé české hvězdy hudebního nebe :)

Tou druhou písničkou je duet Lucie Bílé a Jiřího Korna - Byl by hřích, taky nádherná hudba s krásným textem, kouzelný, kouzelný a ještě jednou kouzelný :)
Tak co, líbí se? :)

Něco pošmurného

5. ledna 2010 v 10:09 | Marelia |  Osobní
Ještě než se vytratím tak ještě přidám jednu básničku, co jsem napsala, je krátká a smutná tak vám snad nezkazí náladu....

Je konec lží a podvodů,
dál už to dělat nebudu.
Nebaví mě si jen vymýšlet
nechci se mi přemýšlet nad tím,
co další den mě čeká,
nechci už hrát zlého vlka.
Zdám se horší a horší být
a nemít šanci žít.
Slyš mé smutné vzlyky,
z dírky dveřní kliky.
Na pomoc mi přispěchej
jenom mě v tom nenechej!
Srdce rozdupou mi sloni,
přijdeš dřív než oni?

Tak asi pomalé sbohem...

3. ledna 2010 v 13:03 | Marelia |  Osobní
Vánoce jsou fuč, Silvestr i Nový rok taktéž a já se pomalu přemisťuji do nového bytečku kdesi na druhém konci města, prozatím bez internetu takže my spolu se snad zase setkáme až nám zapojí přípojku na internet. Proto se chci s vámi prozatím rozloučit (snad ne napořád) a poděkovat za všechnu vaši podporu a krásné komentáře. Budu se znovu těšit, že vás tu zase brzy najdu a já zas s velkou radostí zavítám i k vám na blogy. Mějte se strašně moc krásně, buďte šťastní a mějte se rádi!