Září 2009

Jak to pokračuje dál...

23. září 2009 v 12:42 | Marelia |  Osobní
Asi svým "věrným" dlužím ještě pár informací, jak to pokračuje dál s mamčou. Po tom hrozném a zoufalém rozhovoru s paní doktorkou jsem byla opravdu hotová a nevěděla jsem co bude vlastně dál. Trvalo mi asi dva dny než mi došlo, že vzdát se je předčasné. Došlo mi, že nic nebude končit dokud je naděje. Obalila jsem se vším optimismem, který mi zbyl a začla jsem bojovat o sílu pro mě, mamku a celou rodinu, aby to mamka vydržela. A víte co? Myslím - né, vím, že se z toho dostane. Pořád je sice na ARu, ale už si i smí sedet mimo lůžko na židli, smí sice jen vodu, ale už jí připravují na to, aby všechno dělala sama, fouká pěkně do balónků, aby se jí zlepšilo dýchání a mohla se vrátit na normální pokoj a z něj snad už konečně domů. Vím, že to může trvat ještě třeba do Vánoc, protože je tohle strašně dlouhé a vleklé onemocnění, ale zvládne to. Musí. Jediné, co mi teď dělá starosti je, že oteká, protože málo čůrá a voda se jí usazuje v nohou a rukách, ale to se snad brzy zlepší. Chodím za ní každý den a pokaždé je tak hrozné jí tam nechat a jít si po svém. Chudák tam nemůže ani pořádně spát, jak tam celou noc svítí a všechny ty přístroje tak piští, pak je celá taková unavená a ještě z těch léků je taková zpitomnělá. Ale rozhodně je lepší než na začátku. Teď se i sama ptá na různé věci a uvědomuje si je. To je prozatím asi vše :) Ale ještě chci poděkovat všem co mě v předminulém článku podpořily, vážím si toho a děkuji!

No jo, tak takhle... :)

23. září 2009 v 12:26 | Marelia |  Kolem blogu

Abych se zase vrátila, potřebobvala jsem změnu. Vybrala jsem si proto prozatím jeden z layů, který jsem vyrobila asi tak před měsícem a sem ho už uveřejnila. Chci udělat jiný a nový, ale jaksi zatím o něm nemám žádnou představu a hlavně nemůžu najít žádný vhodný obrázek. Až se zadaří změna nastane :) Zatím budu v téhle bílo-šedé :)

Může být hůř?

7. září 2009 v 18:53 | Marelia |  Osobní
Jenom krátce a stručně, je mi zle, na zvracení, smutno, uplakaně a prostě jsem hotová. Místo výletu do Itálie se mamka z pátku na sobotu dostala do nemocnice se zánětem slinivky a vypadá to zle, moc zle, dneska jí začali selhávat plíce, pracují jí jen na dvacet procent a doktorka nám vpálila do očí samí hrozný věci o smrti a tak...no prostě mám dost.....Omlouvám se za nepřítomnost, ale teď se na nic nezmůžu...

Layout pro StandyB

2. září 2009 v 20:10 | Marelia |  Layouts
StandyB mě požádala o vytvoření nějakého laye pro její blog o hradech, zaslala mi pár obrázků a mě se nejvíc líbíl ten se Zbojnicemi, protože se tam natáčela Šíleně smutná princezna a tu já miluju :) A je to prostě krásné místo. Barvy jsem snad taky dodržela, tak třeba se jí to bude líbit. Všechno je jen orientačně nastaveno, sama si pak uděláš vše podle sebe :) Kdyby něco nesedělo nebo se nelíbilo rozhodně to řekni, všechno se dá změnit a mě to zas tolik práce nedá, udělám to ráda ;)
NÁHLED

Infarktově infarktová situace

1. září 2009 v 16:34 | Marelia |  Osobní
Fuj fuj fuj už nikdy nechci! V sobotu jsem zažila hrozný, otřesný zážitek a ještě teď mi plave žaludek, když si na to vzpomenu, ale chci to napsat, třeba se mi malounko uleví.
Byl to celkem fajn den. Muž byl na fotbale a já hlídala naše psí dítě, které mimochodem nadevšechno miluje naší mamku, protože jí všechno dovolí a taky proto, že jí různě bereme společně na výlety. Bylo pěkně a tak jsme si řekli, že vyrazíme tady kousek za město do jedné vesničky k rybníku, ať si trošku zaplave, protože zlatý retrívr je tvor vodní a kdo tvrdí, že ne, tak kecá :)