Únor 2009

Gardaland

27. února 2009 v 22:26 | Marelia |  Osobní
Předminulé léto jsem měla tu možnost navštívit Gardaland, zábavní park na severu Itálie u jezera Garda. Krajina je moc krásná a hned vás okouzlí. Jestli chcete strávit léto neprosolení od moře tak vyražte sem. Park je krásně rozvržen tématicky na určitá období. Můžeme vidět kus Egypta, piráty, bájnou Atlantidu, dobu Merlina a Artuše a jiné. Ke každému období se váže některá z atrakcí. Jako například u Atlantidy je vodní horská dráha, kterou vřele doporučuji. Vodních atrakcí je tu víc. Můžete se také povozit na gumových člunech, které nejedou závratnou rychlosti, jen se necháváte unášet proudem vody ovšem do okamžiku, kdy narazíte na vodní vír nebo peřeje. A když vás zlije vodopád jste alespoň trochu osvěženi. Další z vodních atrakcí jsou čluny, které už mají lepší rychlost. Jsou tu se dvěma sešupy ne moc zrovna se závratnou výškou, ale mokří budete, tomu věřte. Potom tu máme několik horských drah mimo tu vodní. Blue Tornado je loopingová a asi ta nejlepší (bráno podle decibelů křiku při projíždění loopingy :D ), pak je tu horská dráha, která snad ještě nikde není..vyjedete obrovský strmý kopec ve vozíku a dolů už se dostáváte cik cak jednou hlavou nahoru podruhé dolu.

Když není komu říct....

27. února 2009 v 22:00 | Marelia |  Osobní
.....pojď odejdeme někam daleko. Zrvona včera jsem měla takovou chvíly, kdy jsem měla chuť tohle někomu říct, vzít ho za ruku a někam zmizet. Prostě jen tak se rozjet do krajiny a odejít od všeho..Jet a nevědět kam a ani proč...Pro mě prostě dokonalá představa bláznovství.

Každý má to svoje místo kam by chtěl nejradši odejít a i já ho mám..chtěla bych dojít na kraj světa. A kdeže to je? Já vlastně ani nevím, ale představuju si to asi tak, že stojím v moři a koukám daleko v dál a myslim, že už dál není nic. Asi tak jak to bylo před objevením Ameriky, když si lidé mysleli, že je země placatá a mořem všechno končí.

Řetězák číslo sedm :)

27. února 2009 v 21:11 | Marelia
Máš teď kluka?JJ
Co si komu naposled napsala? Asi Rezi, ze ji dekuju za kompliment :)
Jak je? Ale tak da se to...
Zlomila si někomu srdce? Bohužel, človíčku co si to vůbec nezasloužil a do dneška si to vyčítám...
Komu a kdy si naposled dala pusu? Tak jasně, že svýmu mužíčkovi a asi v pondělí? Teď nevim :D
A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? Tak opět svýmu mužíčkovi a bylo to asi ve středu..
Kdy si dostala dárek? Na Valentajna
Kdo ti naposled volal? Mužíček
Co si poslouchala zamilovanýho??přiznej se!! Rovnou přiznávám že to byla In assenza di te
Co jsi měla dnes na sobě? Tak doma domácí úbor a venku venkovní úbor :)
Kde jsi naposled byla? Teď jsem doma, ale předtim jsem byla nakoupit v Makru
Kdy jsi naposled brečela? Na Silvestra
Na co ses naposled dívala v kině?s kým? To už je hodně dávno, ale asi na Simpsonovi ve filmu s mužíčkem :)

E.A.Poe

27. února 2009 v 20:48 | Marelia |  Úryvky a doporučení

E.A.POE - Never more (Havran)


Jednou o půlnoci, maje horečku a rozjímaje
nad divnými svazky vědy prastaré a záslužné -
když jsem klímal v polospaní, ozvalo se znenadání
velmi jemné zaťukání na dvéře - a pak už ne.
"Je to návštěva, či zdání, bylo to tak nezvučné -
jednou je a pak už ne."

Pozadí na blog III.

27. února 2009 v 19:57 | Marelia
Tak zase nějaká ta pozadíčka..třeba se to někomu šikne :) Jejich pro změnu zase trošičku víc tak aspoň je veliký výběr :)

Diplomky za bleskovku V.

26. února 2009 v 21:35 | Marelia |  Diplomky
Tak vám nesu velkej pytel s odměnama za bleskovku číslo pět, která byla blesku rychle vyplněna těmahle pěti blogerama :) Snad se vám diplomky budou líbit...Jsou dělaný moc ve spěchu takže nejsem na ně zrovna hrdá, ale co dá dělat, že? :)

1) dostane DaGinKa, která mi dala docela zabrat, protože jsem absolutně netušila kdo je Fabi (a teď mě nekamenujte :), ale nakonec jsme to vyřešili viď? :) Tak tady je...je mlaďounkej tak jsem si řekla, že by to chtělo trochu barev :)
2) dostane moje SB Jorja.As., která mi udělala radost, když chtěla "naší" Lau..jenže! Tak jsem se snažila, až jsem udělala několik variant a pořád jsem nebyla spokojená..nakonec vzniknul jeden u kterýho jsem tolik nenadavala takže to u mě vyhrál, i když nejsem spokojená je tu :)
3) tří diplomek patří Rézi, která měla to přání a chtěla něco z filmu Australie..tenhle diplomek byl celkem rychle hotovej a bez rozčilování tak snad i podle toho vypadá :) Ať se ti líbí!
4) jako čtvrtej pán (slečna) je na holení (obdarování) připravená Lucievandijk a ta dostane Avril Lavigne, když si jí přále, že :) Avril už jsem dělala poněkolikáté takže nebyl nějakej zvlášť problém, jen mi pomalu docházej nápady, ale štěstí je, že Avril má mraky shootů takže je to pokaždý přece jenom jiný :)
5) A poslední tu mám pro AdeelQu, která mi nechala volné pole působnosti a řekla ať udělám, co se líbí mě, ale já nebyla sobeček a trošku prošmejdila její bloček a zjistila jsem, že se zajíma o Jonas Brothers, Selenu Gomez a Demi Lovato a jelikož jsem Jonase i Demi už dělala a Selena se mi líbí jako osoba (jednou to bude fakt krásná ženská) tak jsem prošmejdila nějaký její shooty a objevila jsem tyhle s křídlama a moc se mi líbily takže bylo jasno :) Tak snad se i tobě bude líbit :)

Itaskej X Factor

25. února 2009 v 22:14 | Marelia |  Laura Pausini
Tak mi přišly zprávy o tom, že Lau byla v italskym X Factoru, kterej dáváj na Raice (italská státní televize) v pondělí a mám ten pocit, že už to je tam u ních tak kolem půlky. No každopádně jsem koukala na záznam a musím říct, že žádný moc extra zpěváky tam nemaj no..líběj se mi tam asi tak dva..ale co chci říct je že zpívali Lauřiny písničky tak to můžete zhodnotit jaky tam mají faktory X :D

Sladkých šestnáct :)

25. února 2009 v 21:02 | Marelia |  Osobní

Tak co jsem dneska podnikala? :) Přišla jsem domů a trošku poklízela a našla jsem něco, čím jsem se zabývala prakticky až doteď. Našla jsem starý sešity, co jsme si psali s kamoškou na zdrávce. Nevím, jak se to dělá dneska, ale my sme si místo pápírků se vzkazama posílali rovnou celej sešit po lavicích. Nikdy nám ho žádná učitelka nezabavila, protože si myslela, že je to sešit s učivem, ale ono prd :) Byly to takový sešity na vypsání srdíčka a takových věcí. Začli jsme ho psát v prváku. Nevím, ale prostě jsem se do prvního z nich začetla a skončila před chvíli. A jaký na mě udělal dojem? No vlastně mám víc pocitů. Byla jsem trošku překvapená na kolik věcí a zážitků jsem zapoměla, taky jsem trošku koukala jaký hrozný písmo jsem měla a některý ty hlouposti, co jsem psala. Prakticky jeden a půl sešitu jsem profňukala nad jednym jedinym klukem. Nad Tomášem A. Byla jsem moc zamilovaná a zezačátku to vypadalo nadějně, ale nakonec z toho bylo jen pár procházek, smsek, a moje věčný fňukání, že ho chci :) Zato moje kamarádka tam stihla profňukat za ty dva sešity (které jsem zatím stihla přečíst) několik kluků! Ale jsou to krásné vzpomínky. A tak přemýšlím, že bych založila novou rubriku moji milovaní nebo tak nějak a trošku povzpomínala na dobu mého dospívání, abych si ty moje lásky uchovala v paměti, protože jsem opravdu zapoměla na pár krásných okamžiků, kterých je škoda. I kdyby vy jste to nečetli, to by vůbec nevadilo, protože já si tak aspoň uchovám vzpomínky, které nechci znovu zapomenout..

Neskutečně neskutečné :) 3D Street Art

25. února 2009 v 8:22 | Marelia |  Obrázky
Tohle je prostě dokonalost...ja umet kreslit tak si to vymaluju pred barakem :)

Tiziano Ferro

24. února 2009 v 22:40 | Marelia |  Herci, zpěváci, slavní
Narozen:21.února 1980 (29 let)
Místo narození:
Latina(region Lazio)Itálie
Pozice:zpěvák
Znamení:ryby
Stav:svobodný
Oblíbené město:Latina,Praha ,Tokio
Zvíře:pes Whitney
Oblíbený seriál :The Simpsons
Oblíbený film:Den poté
Oblíbená herečka:Angelina Jolie
Koníčky:kino,internet,kresba,videa
Barva očí:hnědá
Barva vlasů:černá
Výška:181 cm

A ještě jednou Pepsííííí

24. února 2009 v 21:41 | Marelia |  K poslechu
A ještě jedna reklama na Pepsi, ale tentokrát s Christinou Aguilerou..není nijak zvláštní, ale líbí se mi jak se objeví na Karlově mostě :)

Pepsi pa papa pa...:)

24. února 2009 v 21:35 | Marelia |  K poslechu
Neříkám, že jsem Britney, když začínala neposlouchala to netvrdim, ale nijak zvlášť jsem to neprožívala, ale tahle reklama se mi líbí...teda vlastně jediný, co si mi v ní líbí je to pa papa pa...Já vím jsem prdlá, ale je to hezký, pokaždý když jsem to viděla v telce tak jsem si celej den broukala jen to pa papa pa...a teď je to tu zas takže se nakažte i vy ať z toho taky něco máte :) A pěkně všichni! PA PAPA PA PA PAAPAAAA :)

B*l*e*s*k*o*v*k*a V.

24. února 2009 v 11:17 | Marelia |  Soutěže
Tak zase něco pro ty hravé :)

Vyber, co je podle tebe lepší
1. Kriminálka Miami/Kriminálka NY
2. Dr. House/Zoufalé manželky
3. HP/Twilight
4. Divadlo/Kino
5. Praha/Brno
6. Řím/Paříž
7. :)/:D
8. Mp3-ka/iPod
9. Delfín/Kosatka
10. Podzim/Zima
11. Kleopatra/Cézar
12. Ordinace/Ulice
13. Nova/ Prima
14.Noviny/Časopisy
15. Photoshop/PhotoFiltre

A nakonec otázka za milion....Jáké se ti líbí jméno? :)


Let ze shora vzhůru - 8. část

23. února 2009 v 20:41 | Marelia |  Moje povídka
ČÁST OSMÁ - NEMILÉ PŘEKVAPENÍ
Spalo se mi naprosto božsky. Až na to brzké probuzení hlukem z venčí. Venku se někdo s někým hádal. Když už jsem nezabrala tak jsem si šla raději odbýt ranní hygienu a trošku se zkrášlit. Včera jsem se na pláži docela opálila do příjemného bronzového odstínu, což přidalo mojí pleti na kráse. Až jsem si vše odbyla zapřemýšlela jsem, co vlastně dneska budu dělat.
Chtěla jsem zajít za Leonardem, ale bylo ještě docela brzy a já se nechtěla setkat s jeho partou, tak jsem si vyrazila na nákupy. V prvním krámku se zdravím s paní, co jsem si u ní minule kupovala meloun , dnes si koupím nektarinku na cestu, když jsem ještě nesnídala. V dalším obchůdku o sto metrů dál se mi líbí žabky vystavené ve výloze a tak se rozhodnu pro ně zajít dovnitř krámku.

Multilanguage Tarzan

23. února 2009 v 20:28 | Marelia |  K poslechu
Dávám sem ještě jeden pěknej a kvalitní multilanguage disney z Tarzana s písničkou Two worlds a když budete pozorně poslouchat možnáá, že vám něco bude povědomé :)

Reklama nebo snad anti-reklma? :)

23. února 2009 v 12:12 | Marelia |  Reklamy, obrázky a jiné

Vyber si :)
Mde in China :)
Super stěrka
Klikněte na CELÝ ČLÁNEK

Diplomek pro Rézi

23. února 2009 v 10:52 | Marelia |  Diplomky
Byla dokončena soutěž Poznej filmovou hlášku, Rézi ji úspěšně dokončila pro tu má něco s Mamma Mia! :) Ať se líbí :)

Doufej

22. února 2009 v 20:37 | Marelia |  K poslechu
Kdysi jsem dostala k narozeninám od mamči kazetu Leony Machálkové - Film a muzikál 1, nikdy jsem Leonu nijak nevyznávala, ale nevadila mi. Poslechla jsem si kazetu a byla jsem docela spokojená. Navíc jsem na ní našla písničky z mojí oblíbené disneyovky Zvoník od Matky boží, kde Leona dabovala hlavní hrdinku cikánku Esmeraldu. Takže vám tu chci dát jednu z nich. Je to písnička Doufej s krásným textem, který se hodí, když člověku není zrovna hej :)

A tady je ještě ta druhá, tu mám taky ráda a aby to bylo zajímavější můžete si jí poslechnout 30x jinak ve třech minutách :)


Pozadí na blog II.

20. února 2009 v 22:20 | Marelia


Pro více pozadí klikněte na CELÝ ČLÁNEK