Let ze shora vzhůru

12. prosince 2008 v 22:34 | Marelia |  Moje povídka
LET ZE SHORA VZHŮRU - ČÁST DRUHÁ - LET DO NEBES
Pokračování mojí knížky...
Ozývá se, abych se dostavila k terminálu číslo 3. "No dobře dobře tak už tolik nekřič" , žádám tu paní v duchu. Courám se pomalým šouravým krokem ke kontrole příručních zavazedel, že by se mi přeci jen nechtělo? Ne o tom není ani pochyb! Já se přeci těším, že se zbavím toho tíživého života tady v Praze. A hlavně života s ním...

Proč se ta letuška tak blbě culí? Bože! No, koukám, že mě dneska rozhodí opravdu všechno. Ta letuška vlastně za nic nemůže. To všechno já. Teď už ale rychle do celkem plného letadla. Poslední pohled zpět a vykročit pravou. Při tom všem zmatku samozřejmě do letadla vstupuji levou. Tak to ať u mě stojí aspoň všichni svatí při mém letu do nebes.
Když vzlétlo letadlo zalehnou mi uši jako vždy. Nepomůže ani bonbon Slavie co tu vždycky nabízí. Sakra mam už hlad, celý den jsem nejedla, prostě nebylo kdy. Tak čekám na jídelní vozík jako na smilování, když přijíždí jsem nenasytná a beru si všechno co mi nabízejí. Potom si blazene hladím nacpané břicho k prasknutí a dívám se z okna ven. Začíná se nad Evropou rozednívat. A je to krása. Vedle me sedí páreček 80-ti letých a stále se ocumlává, usmívá a hladí se po rukou. Přijde mi to zvrácené. Nebo jim snad závidím?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lemonie Lemonie | Web | 5. února 2009 v 20:41 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama